Arī šogad augusta nogalē Jūrmalā – Dzintaru koncertzālē notiks populārās mūzikas festivāls “BIGBANK Latvijas pērles”, kas pirms 3 gadiem sevi pieteica kā spilgtu kūrortpilsētas koncertdzīves notikumu. Festivāls risināsies trīs dienas  – no 25. līdz 27. augustam – un piedāvās daudzveidīgu pašmāju mūzikas krāsu paleti.

Šogad festivāla programmā izvēlēti trīs izcili latviešu dzejnieki – Jānis Peters, Māra Zālīte, Guntars Račs, kuru dziesmas izdziedās labākie pašmāju mūziķi.

Kā stāsta festivāla idejas autore un producente Elita Mīlgrāve, „latviešu tautas bagātība un lielākā vērtība ir dziesmas. Dziesmas mūs vieno, priecē un aizkustina. Un tieši dzejnieki ir tie, kas melodijām dod dvēseli – vārdus, kas ļauj mums apdziedāt visu skaisto, pārsteidzošo, paust savas jūtas, mīlestību, prieku vai skumjas. Tāpēc ar prieku un skaistiem koncertiem vēlējos pagodināt trīs no dažādu paaudžu dziesmu tekstu dižgariem – dzejniekiem, kas ir radījuši tik daudzas dziesmu pērles, bez kuriem latviešu dziesmu krājumi nebūtu iedomājami.”

Festivāla “BIGBANK Latvijas pērles” programma:

  • 25. augusts – Jāņa Petera pērļu vakars
  • 26. augusts – Māras Zālītes pērļu vakars
  • 27. augusts – Guntara Rača pērļu vakars

Festivālam “Bigbank Latvijas pērles” raksturīgi, ka šajos koncertos skan tikai hiti un katru vakaru skatītājus lutina labākie no labākajiem popmūzikas izpildītājiem. Festivāls notiek jau ceturto gadu un tā ietvaros tiek pulcēti izcili Latvijas mūziķi, kuri izpilda skaistāko un vērtīgāko dziesmu izlasi vasaras koncertsezonas noslēgumā.

Festivāla producente Elita Mīlgrāve: “Priecājamies, ka ar Bigvbank atbalstu varam tālāk iedzīvināt Raimonda Paula ierosināto ideju par kvalitatīvas latviešu mūzikas reprezentāciju kūrorta noskaņā.”

Festivāla simbols, kas vienos visas trīs festivāla dienas, būs Maestro iespēlēta melodija no cikla „Pērļu zvejnieks”.

Biļetes: http://www.bilesuparadize.lv un „Biļešu paradīze” kasēs!