Latvijas perles foto_Dace BlumaAugusta pēdējās nedēļas nogalē Dzintaru koncertzālē jau tradicionāli saimnieko festivāls Bigbank Latvijas pērles, kas vienkopus pulcē labākos Latvijas popmūzikas izpildītājus – gan solistus, gan grupas un šogad arī dziedošos aktierus. Noslēdzot vasaras koncertsezonu, trīs vakarus pēc kārtas – 26., 27. un 28. augustā – Jūrmalā būs klausāmas iemīļotas melodijas no teātriem, skaistākie dueti un nepārspējamās Imanta Kalniņa dziesmas.

Visi trīs festivāla ietvaros notiekošie koncerti – Teātra dziesmu pērles, Duetu pērles un Imanta Kalniņa dziesmu pērles – ir unikāli un būs klausāmi tikai augusta pēdējā nedēļas nogalē Dzintaru koncertzālē. No visa plašā koncertzāles pasākumu piedāvājumu klāsta, šī ir reta iespēja trīs vakarus pēc kārtas baudīt latviešu popmūzikas labāko dziesmu un aktuālāko izpildītāju izlasi.

Teātra dziesmu vakarā būs klausāmas dziesmas, kas sarakstītas izrādēm, bet laika gaitā kļuvušas tik iecienītas, ka jau dzīvo pašas savu dzīvi, kā piemēram “Zilais karbunkulis”, “Betas dziesmiņa”, “Ar dievu, meitenes”, “Brauciet lēnām pār tiltu”, “Lilioma dziesma” un daudzas jo daudzas citas populāras melodijas.

Otrajā festivāla vakarā satiksies Latvijas populārākie mākslinieki, lai kopīgi izdziedātu skaistākos duetus. Dažādās kombinācijās sadziedāsies Viktors Lapčenoks, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Ira Krauja un Normunds Pauniņš, kā arī Alex. Skanēs gan jaunāko laiku populārākie dueti, kā piemēram “Pasakā”, “Uzzīmē mani” , “Ave Pali”, “Tu un es” , “Es tev”, kā arī laika pārbaudi izturējuši skaņdarbi, kā piemēram: “ Nakts dziesma”, “Pāri dzelmei”, “Dzel manī sauli”, “Baltā dziesma”, “Par to (Raudāja māte)”, “Vēju stundā” un citas.

Atsevišķs vakars būs veltīts Imantam Kalniņam, kurš šogad svin savu 75 gadu jubileju. Tā būs reta iespēja vienkopus dzirdēt trīs grupas, kuru daiļrade balstās uz I.Kalniņa radīto. Leģendāro grupu “Menuets”, “Turaidas Roze”, kā arī Ainara Mielava & Pārcēlāju izpildījumā varēs dzirdēt “Četri balti krekli”, “Alvas zaldātiņi”, “ Nelaid māte bērnus mežā”, “I love you”, “Apvij rokas” u.c. neaizmirstamas Imanta Kalniņa dziesmas.
Festivālam “Bigbank Latvijas pērles” raksturīgi, ka šajos koncertos skan tikai hiti un katru vakaru skatītājus lutina labākie no labākajiem popmūzikas izpildītājiem.

Populārās mūzikas festivāls “Bigbank Latvijas pērles” jau trešo gadu notiek Dzintaru koncertzālē no 26. līdz 28.augustam. Plašāka informācija par festivālu pieejama http://www.bigbanklatvijasperles.lv/ Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv.