Piektdien, 26. augustā, tiks atklāts trešais latviešu populārās mūzikas festivāls “Bigbank Latvijas pērles”, kura ietvaros trīs vakarus pēc kārtas Jūrmalā izskanēs skaistāko un vērtīgāko latviešu dziesmu izlase iemīļotu mūziķu izpildījumā.

Festivāla atklāšanas koncertu “Teātra dziesmu pērles” ar savu klātbūtni pagodinās arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Šis vakars tiks veltīts skaistākajām un zīmīgākajām dziesmām no tādām latviešu teātra izrādēm kā “Lilioms”, “Šerloks Holmss”, “Īsa pamācība mīlēšanā”, “Šveiks”, “Trīs musketieri”, “Tobago”, “Adata”, “Vella kalpi” un daudzām citām. Tās izdziedās aktieri Rēzija Kalniņa, Zane Jančevska, Olga Dreģe, Zane Dombrovska, Jānis Paukštello, Andris Bērziņš, Artis Robežnieks, Rihards Lepers un Varis Vētra, kurš būs arī šī vakara vadītājs.

Sestdienas vakarā, 27. augustā, izskanēs koncerts “Duetu pērles” kopā ar mūziķiem Aiju Andrejevu, Olgu Rajecku, Antru Stafecku, Iru Krauju, Lauri Reiniku, Normundu Rutuli, Normundu Pauniņu, Viktoru Lapčenoku, Alex un grupu “Četri vienā”. Viņi izpildīs gan jau labi zināmus klasiskos duetus, gan apvienosies negaidītās un līdz šim nedzirdētās kombinācijās.

Festivāla noslēdzošais vakars 28. augustā veltīts komponistam Imantam Kalniņam. Viņa skaistākās dziesmas izpildīs leģendārās latviešu mūzikas skatuves grupas “Menuets”, “Turaidas Roze”, kā arī Ainars Mielavs un Pārcēlāji. Viņiem pievienosies jaunā madoniešu grupa “Četri vienā”, kas izpildīs pašu aranžēto dziesmu “Elpo”.

Festivāls “Bigbank Latvijas pērles” notiek no 26. līdz 28. augustam un koncertu sākuma laiks – 19:00. Biļetes uz festivālu vēl pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/organizers/100

Festivālam “Bigbank Latvijas pērles” raksturīgi, ka šajos koncertos skan tikai hiti un katru vakaru skatītājus lutina labākie no labākajiem popmūzikas izpildītājiem. Festivāls notiek jau trešo gadu un tā ietvaros tiek pulcēti izcili Latvijas mūziķi, kuri izpilda skaistāko un vērtīgāko dziesmu izlasi vasaras koncertsezonas noslēgumā. Plašāka informācija par festivālu: http://www.bigbanklatvijasperles.lv/

Video fragmenti no festivāla mēģinājumiem:

https://www.facebook.com/BIGBANKLVperles/videos/1785148845053851/