Jau trFoto - Dace Blūma2ešo gadu augusta nogalē Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē notiks populārās mūzikas festivāls “Bigbank Latvijas pērles”, kas pirms diviem gadiem sevi pieteica kā spilgtu kūrortpilsētas koncertdzīves notikumu. Festivāls norisināsies trīs dienas – no 26. līdz 28. augustam – un piedāvās daudzveidīgu pašmāju mūzikas krāsu paleti.

Šogad ‘Bigbank Latvijas pērles’ festivāla programmā:

26. augustā – Teātra dziesmu pērles

Vakars ar iemīļotiem aktieriem un dziesmām no populārākajām muzikālajām izrādēm, tādām kā Džons Neilands, Īsa pamācība mīlēšanā, Šveiks, Šerloks Holms, Princis un Ubaga zēns, Lilioms un citām, kuras izpildīs dziedošie aktieri – Rēzija Kalniņa, Varis Vētra, Olga Dreģe, Andris Bērziņš, Jānis Paukštello, Artis Robežnieks un citi. Unikāls vakars, kurā būs reta izdevība gandrīz pilnā sastāvā dzirdēt leģendāro aktieru ansambli “Mūžīgais Unisons”. Vakaru vadīs Varis Vētra.

27. augusts – Duetu pērles

Šis vakars būs kā turpinājums 2015.gada festivāla koncertam Romantiskie dueti, ko skatītāji uzņēma ar nedalītu sajūsmu. Šoreiz duetu amplitūda tiks paplašināta, ejot ārpus romantikas robežām. Repertuārā – skaistākie latviešu populārās mūzikas klasiskie dueti un jaunākie hiti, ko izpildīs tādi populāri un iemīļoti mākslinieki kā Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Viktors Lapčenoks, Ira Krauja, Normunds Rutulis u.c.

28.augusts – Imanta Kalniņa dziesmu pērles

Šogad, atzīmējot Imanta Kalniņa jubileju, arī festivāls “Bigbank Latvijas pērles” vienu dienu veltīs Imanta Kalniņa populārajai mūzikai. Lielākos Imanta Kalniņa hitus izpildīs grupas “ Menuets” un “Turaidas Roze”, Marts Kristians Kalniņš un Ainars Mielavs & Pārcēlāji.

Festivāla producente Elita Mīlgrāve: “Šogad Dzintaru koncertzālē ir ļoti plaša koncertu izvēle, tomēr latviešu populārās mūzikas jomā tieši festivāls “Bigbank Latvijas pērles” dos iespēju baudīt pašmāju mūziku un mūziķu sniegumu visā to daudzveidībā un krāšņumā. Pērles – tas nozīmē labāko, skaistāko un vērtīgāko dziesmu atlasi katram vakaram un ideālu noslēgumu vasaras koncertsezonai.”

Bigbank AS Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš: “Ir bezgala patīkami, ka varam augt, ne vien uzlabojot savus finansiālos rādītājus, bet arī atbalstot tik nozīmīgus un Latvijas kultūrai vērtīgus notikumus. Un vēl patīkamāk ir vērot, kā šie notikumi bagātina sabiedrības kultūras dzīvi, uzplaukst un attīstās kopā ar mums. “Bigbank Latvijas pērles” kārtējo gadu pulcēs izcilus Latvijas mūziķus, kuri sniegs neaizmirstamas emocijas pašmāju mākslas cienītājiem. Festivāls jau sen ir kļuvis Bigbank gada nozīmīgākais un gaidītākais notikums, kuru aicinām izbaudīt kopā ar mums.”

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11488